KONTAKTY

ADRESA:
Křemencova 1
Praha 1
110 00

tel: +420 606 177 711

artinprague@seznam.cz

Odborný konzultant
Ing. Václav Hátle
Mob.: +420 606 177 711

Příjem předmětů do aukcí

Nabídněte Vaše starožitnosti či jiné výtvarné umění a prodejte jej ve veřejné aukci nejvyšší nabídce.

Žádné poplatky, vstřícné a přátelské jednání, krásné prostředí. Těšíme se na Vás.

Jan 02 Výkup obrazů za hotové, výkup starožitností Vykupujeme obrazy, náramkové hodinky, starožitné hodiny, staré hračky, mince, šperky a jiné kuriozity. Kde a jak prodat starožitnosti - volejte na telefon 606177711.

Jan 06 Výkup náramkových hodinek za hotové Praha a celá ČR, po telefonické domluvě na tel. 606 177 711. VÝKUP-kapesní hodinky, náramkové hodinky nebo starožitné hodinky, staré hodiny, hodinky se stopkami, chronographe, kapesní a náramkové hodinky značek Audemars Piguet, Breguet, Breitling, Bulova, Cartier, Le Coultre, Doxa, Eberhard, Eterna, Girard-Perregaux, Gruen, Gubelin, Hamilton, Heuer, IWC Schaffhausen, Junghans, Lange and Söhne, Lemania, Longines, Movado, Omega, Patek Philippe, Piaget, Rolex, Tissot, Ulysse Nardin, Universal, Vacheron and Constantin, Zenith a jiné. Výkup náramkových hodinek za hotové, výkup starožitností po telefonické domluvě na tel. 606 177 711. Prodej a výkup starožitností, mincí, bankovek a obrazů. Kde a jak prodat hodinky - volejte 606177711.

Jan 06 Výkup obrazů za hotové v Praze a celé ČR, výkup obrazů po telefonu 606 177 711 Výkup obrazů za hotové Praha a celá ČR, výkup starožitností po telefonické dohodě na tel. 606177711, galerie v centru Prahy, můžeme přijet a zařídit odvoz. Kde a jak prodat obraz - volejte na tel.: 606177711.

Jan 06 Výkup zlatých mincí za hotové. Výkup zlatych mincí, výkup mincí za hotové. Vykupujeme zlaté mince za hotové, koupím svatováclavský dukát, 1dukát, 2dukát (dvoudukát), 5dukát (pětidukát), 10dukát (desetidukát) z roku 1923 - 1937,1938,1939, český dukát, mince Franz Joseph, Maria Theresia, nedej zahynouti nám i budoucím, Republika Československá, zlatou minci prodám, prodej zlatých mincí. Kde a jak prodat zlaté mince - volejte 606 177 711.

Jan 06 Výkup a prodej mincí, bankovek a vyznamenání Výkup mincí. Koupím Vaše staré mince, zlaté mince, český dukát,výkup zlatých mincí,výkup stříbrných mincí, svatováclavský dukát, stříbrné mince, staré bankovky. ODHADY A OCENĚNÍ ZDARMA. Prodej a výkup starožitností, mincí, bankovek a obrazů, vykup minci za hotove. Kde a jak prodat mince - volejte na tel.: 606 177 711.

Jan 07 Koupím staré známky, výkup známek, filatelie Praha Výkup známek, koupím sbírku známek, poštovní známky, výkup poštovních známek Praha, odhady a ocenění zdarma. Kde a jak prodat známky - volejte na tel.: 606177711.

Jan 08 Výkup dukátů - koupím Svatováclavský dukát, nabídněte nám Svátováclavské dukáty Výkup Svatováclavských dukátů v hotovosti, odhad zdarma, pro ocenění volejte na tel. 606 177 711. Rok 1923, 1924, 1925, 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935, 1937, 1938 a jiné..

Feb 11 Prodej obrazu Jaroslav Panuška Jaroslav PANUŠKA (1872-1958): Sněhy na hoře Pohleď u Tětína, olej na lepence, rozměr 11 x 15 cm, signováno. V případě zájmu volejte na telefon 606 177 711.

Mar 05 Z naší galerie designu doporučujeme: Line VAUTRIN (1913-1997): Pudřenka, zlacený bronz, 10x8,6x1,3 cm, signováno. V případě zájmu volejte na telefon 606 177 711..

Mar 09 Prodej grafiky František Tichý (1896-1961) František Tichý (1896-1961): Rybář, suchá jehla, 32 x 15 cm, signováno tuší dole uprostřed, datováno 1953. V případě zájmu volejte na tel.: 606 177 711..

Oct 05 Prodej obrazu: František ZIEGLER František ZIEGLER (nar. 1868): Moře, olej na plátně, 130 x 70 cm, signováno. V případě zájmu volejte na tel.: 606 177 711.

Oct 07 Prodej Asiatika Otevírací kazeta, slonovina/ kost, pravděpodobně Indie nebo Čína, 23 x 16 x 12 cm. V případě zájmu volejte na telefon 606 177 711..

Oct 16 Prodej bronzové plastiky Jan Hána - Můza tance (Terpsichoré) Jan Hána (Jan Hánna) 1927-1994, bronz, celková výška 68 cm. V případě zájmu volejte na tel: 606177711, plastika v galerii skladem.

Oct 17 Prodej obrazu Nora Musatová Nahá víla ve svitu Luny, olej na skle, 19 x 13 cm, signováno. Obraz v galerii skladem..

Oct 21 Prodej obrazu: Oskar Larsen, kresba, cena 12.000Kč Oskar LARSEN (1882-1972): Žena, kresba, rozměr ve výřezu 6,5 x 12,5 cm, celkový rozměr s rámem 30 x 34 cm, datováno 1916, signováno. Cena 12.000Kč. Informace prodej a výkup obrazů na tel: 606177711. Nabídněte nám podobný obraz do aukce obrazů..

Oct 23 Prodej skla: Váza WMF Ikora, cena 11.000Kč Velká váza WMF Ikora, číré sklo podjímané hnědým, 30.léta 20 stol., výška 40 cm. Cena 12.000Kč. V případě zájmu volejte na tel: 606177711..

Oct 24 Prodej hodin Francouzské stolní hodiny, 1/2 bití, funkční. Cena 28000Kč. Tento předmět můžete zakoupit v naší kamenné prodejně..

Oct 27 Skleněné mísy na prodej - značeno LOBMEYR Lobmeyr - sada skleněných mís, rok 1905, design Stefan Rath, cena 12000Kč.

Nov 01 Prodej obrazu: Bedřich Havránek: Jezero Chiemsee Bedřich HAVRÁNEK (1821-1899), olej na lepence, 24 x 18 cm, rok 1843-44, signováno, cena 25.000Kč.