KONTAKTY

ADRESA:
Křemencova 1
Praha 1
110 00

tel: +420 606 177 711

artinprague@seznam.cz

Odborný konzultant
Ing. Václav Hátle
Mob.: +420 606 177 711

0.

Řád svatého Stanislava, II. třída s meči

Materiál (technika): zlacený bronz, smalty, neznačeno
Rok-období:
Cena: v jednání...

DALŠÍ FOTOGRAFIE:

PODROBNOSTI:
Řád na prodejně skladem.

0.

Výkup starožitných zbraní, militaria, vyznamenání: Odznaky, řády, šavle, meče, dýky, nože.

Materiál (technika): Prodej a výkup starých zbraní
Rok-období:
Cena: v jednání...

PODROBNOSTI:
Střelné zbraně do roku 1890, brokovnice (brokovnici), revolver, perkusní pušku (puška), pistoli, značky (značka) - firma Winchester, Colt, Smith a Wesson, Merwin Hulbert, Buldog, křesadlovou pistoli, ládovačku, chladné zbraně, kuši, dýku (dýka), nože (starožitný nůž), šavli (šavle), kord, kordík, bambitku, vzduchovku (vzduchovky), koupím starožitné zbraně, helmy (helma), přilby (přilba), vojenské vyznamenání, řády, železný kříž, wehrmacht. Výkup starožitných zbraní, prodej zbraní - bazar zbraní. Koupím vojenskou uniformu (uniformy), čepice, přezky, brnění, bajonet, staré zbraně, starožitné zbraně. Prodej a výkup starožitností,výkup zbraní, mincí, bankovek a obrazů, bazar starožitností. Výkup starých zbraní, bazar zbraní. Výkup starožitností Praha. Kde a Jak prodat zbran, kde a jak prodat sbírku zbraní - volejte na tel. 606 177 711. Odhad ceny zbraní (odhady cen), ocenění sbírky a poradenství zdarma.